Nakon više od tri desetljeća službe Gradu Varaždinu, Dražen Dretar odlazi u zasluženu mirovinu
Nakon više od tri desetljeća predanog rada u Gradskoj upravi Grada Varaždina, u zasluženu mirovinu odlazi Dražen Dretar, dugogodišnji gradski službenik zadužen za odnose s javnošću i protokol, voditelj Odsjeka za protokol, odnose s javnošću, međugradsku i međunarodnu suradnju koji je tijekom svoje karijere jedno vrijeme obnašao i dužnost pročelnika Upravnog odjela za poslove gradonačelnika i Gradskog vijeća.
Petak, 29. svibanj 2026.