"Neće me se moći uplašiti " - gradonačelnik Habuš o noćašnjem požaru na balirki u Brezju
24.05.2013.-Povodom jutrošnjeg podmetnutog požara na pogonu za zbrinjavanje otpada u varaždinskom prigradskom naselju Brezje, na konferenciji za novinare očitovao se i varaždinski gradonačelnik Goran Habuš.
„Kao Varaždinac koji voli svoj grad, izražavam svoju zabrinutost zbog ovog uistinu opasnog čina podmetanja požara na varaždinskoj balirki. Ne želim uopće ni razmišljati o tome da bi ovaj potez mogao biti povezan s predstojećim izborima za gradonačelnika Varaždina i pokušajem da se podmetanjem požara željelo istaknuti problem bala otpada“ – podvlači gradonačelnik Habuš.
Zahvaljujući brzoj intervenciji spašena je balirka za baliranje varaždinskog otpada i omogućen je njen nesmetani rad.
„No ono što zasigurno znam jest da onaj ili oni koji su to učinili nisu Varaždinci, jer to ne može napraviti netko tko voli svoj grad. Oni nisu raz
Petak, 24. svibanj 2013.